Stratēģija - Līderība - Sistēmas

Vienīgais, kas dzīvē nekad nemainīsies, ir tas ka viss turpinās mainīties. Un 2020.gada pavasaris tam ir labākais apliecinājums.


Šī brīža izmaiņas ir ietekmējušas ne tikai valstu ekonomiku, bet arī katra no mums paradumus un vajadzības - gan kā šīs ekonomikas patērētājiem, gan mūsu nodarbinātības modeļus, gan to kā veidojam un uzturam attiecības ar cilvēkiem mūsu dzīvē. Un protams šīs izmaiņas ir ietekmējušas arī praktiski jebkuru uzņēmumu Latvijā,


Šī situācija iedvesmoja mūs - trīs neatkarīgus konsultantus: Aigars Ģērmanis, Mārtiņš Vecvanags un mani - apvienot mūsu kompetences, lai sniegtu holistisku risinājumu Latvijas uzņēmumiem par to kā - ne tikai turpināt veiksmīgi strādāt šajā periodā, bet iziet no šī pārmaiņu laika spēcīgākiem kā jebkad.


Mūsu piedāvātā pieeja ir caurskatīt un pielāgot uzņēmuma darbību holistiski trīs līmeņos:

  • Stratēģija - izvērtējot tirgus ietekmi uz Jūsu industriju un uzņēmumu, izveidot jaunu darbības stratēģiju un biznesa modeli.

  • Līderība - sagatavot Jūsu vadītājus, savu komandu iesaistīšanā jaunās stratēģijas realizācijā.

  • Sistēmas - palīdzēsim izveidot sistēmas, kuras nodrošinās, ka visi uzņēmuma elementi ir virzīti jaunās stratēģijas realizēšanai (organizācijas dizains, rezultātu kartes, cilvēkresursu kapacitāte un zināšanas, atalgojumu sistēmas, u.c)

Mēs varam palīdzēt!48 views0 comments

Recent Posts

See All